Disney Fan
Disney Fan
Disney Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney FanHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Giresunspor İstanbul'a gidiyor!

YazarMesaj
selenæmre
ωєвмαѕтєя & gяαƒιкєя
ωєвмαѕтєя & gяαƒιкєя
selenæmre

Rep Puanı : 1073

Giresunspor İstanbul'a gidiyor! Empty
MesajKonu: Giresunspor İstanbul'a gidiyor!   Giresunspor İstanbul'a gidiyor! EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:43 pm

Giresunspor İstanbul'a gidiyor! Olgunpeker_giresun

Peker, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmalarının oynandığı ****** Stadı'nın onarımının yetişmemesi nedeniyle maçlarını dış sahada oynamak zorunda olduklarını ifade ederek, ''Gönül isterdi ki, bu güzel havayı burada halkımızla kendi stadımızda teneffüs edelim. Ama inanıyorum ki bizim taraftarımız Türkiye'nin neresinden olursa olsun takımını, hele böyle iddialı bir konumda iken yalnız bırakmayacaktır. Taraftarımız üzerine düşen görevi fazlasıyla yapacaktır'' dedi.

Ligin ilk iki karşılaşmasını dışarıda oynayacaklarını belirten Peker, şunları söyledi:
''Orduspor karşılaşmasını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda, Karşıyaka karşılaşmasını ise İnönü Stadı'nda, Çaykur Rizespor karşılaşmasını da Giresun ****** Stadı'nda oynamayı planlıyoruz. Tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Herkes elinden gelen görevi fazlasıyla yaptı. Şu anda tek sıkıntımız bir an önce oyuncularımızın peşinatları geliyor. Onları ödeyelim, parasal sıkıntı yaşamayalım. Bu konuda biz üzerimize düşen görevi yaptık. Bundan sonra halkımızdan destek bekliyoruz. Kombinelere çok büyük ilgi bekliyoruz. Kombineler çok önemli. Borçsuz bir yönetim olarak lige giriyoruz. Ama bizim de artık gücümüz bir yere kadar. Bundan sonra camianın takıma sahip çıkması lazım.''

Turkcell Süper Lig'e çıkmayı hedeflediklerini kaydeden Peker, şöyle devam etti:
''Şampiyon olursak en büyük mutluluk bizim için bu olur. Tesisleşme konusu Giresun için çok önemli. Tesisleşme semeresini çok zaman geçmeden bize verecek. Ne kadar süre başkanlık yapacak olursam olayım geçen sezon Türkiye şampiyonu olan gençlerin yaşattığı mutluluğu yaşamayacağım. Gençlerimiz idman sahası olmadan, koşu parkurunda giyinip soyunurken şampiyon oldular. O şampiyonluk benim için oldukça önemlidir. Ne kadar başkanlık yaparsam yapayım o şampiyonluğun hazzı kadar hiçbir şey beni mutlu etmeyecek. Onun için bu şehrin çocukları bu işi yapacak fiziksel konuma sahipler. Hem Giresun hem de bu çocuklarımızın geleceği açsından tesisleşme oldukça önemlidir.''

Peker, takımlarına çok büyük destek beklediklerini kaydederek, ''Hiçbir zaman başlamak önemli değil bitirmek önemlidir. İnşallah iyi başlar iyi bitiririz. En önemlisi bu. Çok yeni takımız, 16 yeni transfer yaptık. Eski kadrodaki bazı oyuncularla yollarımızı ayırdık. Bu da iskeleti değiştirmemize neden oldu. Yönetim kurulu olarak iyi bir kadro kurduk. 6 milyon lira bütçe belirlemiştik, bu bütçenin hiç dışına çıkmadık. Takımımızın değeri budur. Biz şov yapma peşinde değiliz. Parasal anlamda her şeyin hesabını yapıyoruz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Paramızın çok değerli olduğunu biliyoruz'' dedi.
http://disneyfan.yetkinforum.com

Giresunspor İstanbul'a gidiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuncay gitti gidiyor!