Disney Fan
Disney Fan
Disney Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney FanHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akgül'den Durak'a teşekkür!

YazarMesaj
selenæmre
ωєвмαѕтєя & gяαƒιкєя
ωєвмαѕтєя & gяαƒιкєя
selenæmre

Rep Puanı : 1073

Akgül'den Durak'a teşekkür! Empty
MesajKonu: Akgül'den Durak'a teşekkür!   Akgül'den Durak'a teşekkür! EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:59 pm

Akgül'den Durak'a teşekkür! Bayramakgul_adana2

Bayram Akgül, şampiyonluğa oynayan takımlarının bütçelerinin ciddi rakamları bulduğunu söyledi ve "Aytaç Durak'tan ciddi anlamda destek alıyoruz. Kendisine Adanaspor camiası adına birkez daha teşekkür ediyorum. Sayın Durak'ın dışında bu işi tek başıma götürmeye çalışıyorum" diye konuştu.

Her sene olduğu gibi bu sene de ciddi bir yönetim kurduklarını ve işadamlarının yönetimde yer aldıklarını ifade eden Akgül, "Bu kez de aynı yolu izledik ve iyi bir yönetim oluşturduk. Adanaspor camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Yeni yönetimimizin kombine konusunda bize destek olacağına inanıyoruz. Yönetimimiz kombine çalışmalarına başladı, hepsine şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

"Zannediyorum 100 maraton kombine satıldı"
Maraton tribünü için çıkarılan kombine konusunda hedefe ulaşamadıklarını açıklayan Bayram Akgül, "Maraton tribününün kombine yapılması istendi yaptık. Fiyatının uygun olması ve kredi kartına taksit yapılması arzulandı, bunları da yaptık. Güvendiğimiz seyircimiz şu ana kadar bu konuda bize destek vermedi. Zannediyorum şu ana kadar maraton tribünüünden 100 kombine satıldı. Dileriz lig başlayana kadar diğer maraton tribünü kombineleri satılır. Neden satılmadı bizde anlayamadık. İğneyi kendimize, çuvaldızı başkasına batırmalıyız. Eleştiri yaparken önce aynanın karşısına geçip kendimizi eleştirmeliyiz. Herşeyin bizden beklenmemesi gerekir. Adanaspor taraftarının öncelikle maraton kombine konusunda bize destek olması gerekir. Şampiyonluğa oynayan bir takımın bütçesinin hangi boyutlara ulaştığını herkes biliyor. Dilerim bugünden itibaren maraton kombine konusunda taraftarımızdan gereken desteği görürüz" dedi.

Çukurova'dan kombine desteği
Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'dan Adanaspor'a da kombine desteği. Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk'ün kombine bilet aldığını hatırlatan Bayram Akgül, "Destek olan herkese teşekkür ediyorum. Çukurova Belediye Başkanımız Yıldıray Arıkan da 80.000 TL'lik kombine desteğinde bulunuyor" dedi.

Olaya sadece Adanaspor olarak değil iki kulüp olarak bakılması gerektiğinin hep altını çizdiğini ifade eden Bayram Akgül, sivil toplum örğütlerinden gereken desteği görmediklerini dile getirerek, "ASO, ATO ve ATB'den ne yazık ki gereken desteği göremiyoruz. İki kulübe de destek olmaları gerekir. Eleştirme hakkını taraftara bırakıyorum" şeklinde konuştu.

İDDAA için söz alındı
Günlerdir kamuoyunu meşgul eden İDDAA gelirlerinin düşürülmesi kulüplerin büyük tepkisine neden olmuştu. Bu bağlamda Kulüpler Birliği toplanarak öncelikle Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'e konu iletildi. Ardından Federasyon Başkanı Özgener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek kulüplerin yaşadığı sıkıntıyı iletti. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, İDDAA gelirlerinin düşmesi konusundaki sıkıntıyı Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in konuyu Başbakan'a ilettiğini belirterek, "Bu konuda söz alında, zannediyorum önümüzdeki günlerde gerekli açıklama yapılacaktır. Sistemde değişiklik olmayacak" dedi.

Dura'nın acı günü
Adanaspor Kulübü Derneği Başkanvekili ve Taraftarlar Derneği Başkanı Tevriz Dura'nın acı günü. Tevriz Dura'nın yiğeni Cem Çabuk vefat etti. Mersin'den Adana'ya motorla dönerken trafik kazası geçiren ve hayata gözlerini yuman Cem Çabuk dün toprağa verildi. Merhum Cem Çabuk'un cenazesi Mersin'den Adana'ya getirilerek öğleden sonra Asri Mezarlığına defnedildi. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, yöneticilerden Hamza Akgül, Bülent Uzel, Osman Sümer, Eski futbolculardan Vedat Bayraktar, Ercan Aslankeser, Demirspor eski yöneticilerinden Edip Gülnar, Demirspor Sevenler derneği Başkanı Telat Şahin, Turbeyler Grubu Başkanı Mutlu Şenyürek ve spor camiası ile yakınları törene katıldı.
http://disneyfan.yetkinforum.com

Akgül'den Durak'a teşekkür!
1 sayfadaki 1 sayfası